Úvod O mně Kontakt Certifikáty


 Blog 


DOMÉNY - WEBHOSTING - SERVERHOSTING

ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ, KLID, RADOST, SEBEVĚDOMÍ, ENERGIE, OCENĚNÍ, HOJNOST, ÚSPĚCH a LÁSKA
jsou naším vlastnictvím.
Nehoňte se za nimi. Udělejte jim v srdci místo a přijdou sami.

Náš svět se v současnosti velmi rychle mění. Rok 2012 s definitivní platností započal cestu ke komplexní změně světového názoru. Vypadá to, že jsme se rozhodli naplno si uvědomit, kdo skutečně jsme. My všichni, kdo nyní žijeme teď na této planetě, máme jedinečnou možnost tuto proměnu zažívat, a podílet se na ní.

Současné změny, ať jakkoliv pozitivní nejsou pro nás vždy snadné. Naopak. Je zde přítomno obrovské množství pozitivní energie a pomoci, což ovšem znamená i zvýšený tlak na uskutečnění změny. Všechny problémy, zranění, sny, touhy a emoce, které byly schovány a úspěšně ignorovány, nyní vylézají na světlo a žádají si naši pozornost. Je čím dál tím těžší je dále ignorovat nebo vytěsnit. Jinými slovy, vibrační úroveň planety se zvyšuje, a pokud trváme na své osobní nižší úrovni, teče nám teď trochu do bot - všechno nás bude tlačit ke změně. Naštěstí - navzdory vžitým přesvědčením - není obtížné tuto změnu provést. Vyšší vibrační úroveň a vyšší úroveň uvědomění je nám všem přístupná.

První, co potřebujeme udělat, je uvědomit si, že to, čemu věříme, tvoří naše zkušenosti. Proto buďte připraveni zpochybnit jakýkoliv názor, který vám nedovoluje uskutečnit vaše sny, nebo který vám znemožňuje být šťastní. Tím dáte sobě i vašemu světu prostor ke změně.

Druhá, a poslední věc, kterou potřebujeme, je naučit se pracovat se svými pocity a emocemi. Naše pocity jsou komplexním navigačním systémem, který nás je schopný naprosto bezpečně informovat o tom kdo jsme a o všem, co potřebujeme pro své štěstí, naplnění, úspěch a bezpečí. Umožňují nám komunikovat s vyššími bytostmi i mezi sebou navzájem. Umožňují nám uzdravit se, pracovat se všemi druhy energií, a dokonce i uskutečnit to, čemu zatím pro nedostatek informací o našich přirozených schopnostech říkáme "zázraky".

Naučit se s tímto navigačním systémem pracovat je snadné. Neexistuje člověk, který by to nedokázal. Je to přirozená lidská schopnost, jenom trochu pozapomenutá. Odnaučili jsme se svým emocím věřit, a proto jsme je začali ignorovat, jako nepoužitelné. Nikdo nás nenaučil, jak je číst, a jak s nimi pracovat. Ani to, jak moc jsou silné, pro nás důležité a jaký kreativní potenciál obsahují. Jediné, co známe ze zkušenosti je tedy nakonec to, jak mohou být destruktivní, pokud je ignorujeme a bojíme se jich. Naučili jsme se myslet jako oběti okolností, protože jsme neviděli, jak tyto "okolnosti" spolutvoříme.

Jakmile se naučíme se svými pocity pracovat, přestáváme se jich bát. Přestaneme se bát i ostatních lidí a také špatných událostí, protože si uvědomíme svou roli ve všem, co se v našem světě děje. Přijmeme a začneme milovat své pocity za to, co pro nás dělají. A přijímat a milovat své pocity znamená přijímat a milovat sami sebe. A to je - a tím jsem si naprosto jistá - jediná a naprosto jistá cesta ke štěstí.

Pozn. Psychologie rozděluje emoce na city, afekty, nálady a vášně, dále na vyšší a nižší, také intelektuální, estetické, etické ... atd. Pokud toto dělení znáte, tak ho prosím rychle zapomeňte. Jakmile začneme emoce posuzovat a škatulkovat, může nám to bránit v jejich přijetí a tím i v jakémkoliv jejich zpracování a konstruktivním využití.